EĞİTİMLER

AGILE MENTOR ACADEMY EĞİTİMLERİ

A

gile Mentor Akademi, Agile takımlarının takım gelişimlerini desteklemeye yönelik olarak, ayrıca Agile takımları ile çalışmakta olan Agile Danışmanlarının, Agile Koçların ya da Scrum Master’ların koçluk yetkinliklerinin arttırılmasına yönelik olarak yoğunlaştırılmış eğitim ve atölyeler düzenlemektedir. Bu eğitim ve atölyelerin amacı hali hazırda Agile süreçlerle çalışmakta olan takım ya da kişileri takım olma, fasilitasyon, çakışma yönetimi, etkin geri bildirim verme, iyileştirme kültürünü tetikleme ve sürdürülebilir kılma gibi alanlarda destekleyerek daha başarılı sonuçlar üretmelerini sağlamaktır. 

ICA-logo-80px ULUSLARARASI SERTİFİKALI AGILE KOÇLUK KAMPI

Dünyadaki önemli Agile organizasyonlarından birisi olan ICAgile tarafından akredite edilmiş beş günlük bu program, Agile ekiplerde başarının elde edilmesi ve ekiplerin Agile dönüşümünden maksimum faydayı sağlaması için koç ve mentorların ihtiyaç duydukları yetenekleri öğretmeyi hedeflemektedir.

EĞİTİM DETAYLARI

 AGILE LİDERLİK & YENİ NESİL YÖNETİM EĞİTİMİ

Stephen Denning’in çok satan kitabı “Radical Management” üzerinden kurgulanan bu iki günlük interaktif, yönetsel seviye Agile Liderlik & Yeni Nesil Yönetim eğitiminde geleneksel yönetim modellerinin ötesinde yaratıcı yeni ekonomik dünyaya uygun, çığır açıcı yeni yönetim pratiklerini ve tüm şirketi çevikleştirebilmenin yolunu öğreneceksiniz.

EĞİTİM DETAYLARI

 AGILE TAKIM KOÇLUĞU EĞİTİMİ

Agile danışmanlık, koçluk ya da Scrum Master’lık yetkinliklerini geliştirmek için tasarlanmış bu eğitim, koçluk davranış modeli, takım çalışması, değişime liderlik, iyi bir takım olabilme, şeffaflığı koruyabilme ve sürekli gelişimi tetikleme gibi konularda teorik ve pratik bilgiler paylaşmaktadır.

EĞİTİM DETAYLARI

 FEARLESS CHANGE WORKSHOP

Değişim liderleri için özel olarak tasarlanmış bu eğitim, başarıları kanıtlanmış değişim yönetim stratejilerini paylaşmaktadır.

EĞİTİM DETAYLARI

 ETKİN AGILE RETROSPECTIVES EĞİTİMİ

‘Getting Value Out of Agile Retrospectives’ adlı kitabın yazarlarından Ben Linders tarafından geliştirilen bu eğitimde Retrospective Toplantısının etkinliğini arttırmak için pratikler paylaşılmaktadır.

EĞİTİM DETAYLARI

 ORGANIZE FOR COMPLEXITY WORKSHOP

‘Organize for Complexity’ kitabının yazarı Niels Pflaeging yeni ekonomide başarılı olabilecek yeni çevik yönetim modelini sizlerle paylaşıyor.

EĞİTİM DETAYLARI

 VALUABLE AGILE RETROSPECTIVES FOR TEAMS

Agile Retrospectives help teams to continuously improve by reflecting at the end of each iteration to learn what is going well and what can be improved, and to do improvement actions in the next iteration.

WORKSHOP DETAILS

 INCREASING ORGANIZATIONAL AGILITY WITH RETROSPECTIVES

In this workshop you will learn how to scale agile retrospectives by doing them with multiple teams from a project, product or organization, practice facilitation skills with different retrospective exercises, and learn how you can introduce and improve retrospectives.

WORKSHOP DETAILS

 EĞİTİM TAKVİMİ

‘Getting Value Out of Agile Retrospectives’ adlı kitabın yazarlarından

Ben Linders ile

Valuable Agile Retrospectives for Teams

1 Şubat 2018, İstanbul

Increasing Organizational Agility with Retrospectives

2 Şubat 2018, İstanbul

 

HEMEN KAYIT OLUN